To niesamowite, schudłam 5 kilo w 2 tygodnie!!!

...a moja skóra nabrała zdrowego wyglądu.

 

Jak schudnąć 18 kg?


Połącz zabiegi PowerSlim ze specjalnie opracowanym programem zdrowego odżywiania i ciesz się smukłą linią do końca życia.  Poznaj sposób jak odchudzać się łatwo i przyjemnie, bez wyrzeczeń i drakońskiej diety.

Wykupując dowolny karnet zabiegów PowerSlim w gabinecie autoryzowanym poproś o darmowy kod dostępu do programu dietetycznego PowerSlim, a następnie wypełnij formularz na tej stronie. Na podany adres email będziesz otrzymywać trzymiesięczny program dietetyczny.

JEDZ DUŻO, SMACZNIE I..... CHUDNIJ!

Wpisz swoje dane i podaj prawidłowe hasło, otrzymasz kompletny  program dietetyczny, dzięki któremu Magda schudła 18 kg.

Hasło otrzymasz przy zakupie dowolnego karnetu PowerSlim w dowolnym gabinecie autoryzowanym. Wystarczy tylko zakupic karnet zabiegów, a program otrzymasz za darmo.

Pobierz program dietetyczny PowerSlim:

Imię:
E-mail:
Kod dostępu:
Miasto:
Nazwa gabinetu:

Możesz również wykupić kod w cenie 67 zł klikając tutaj.

Program PowerSlim podzielony jest na trzy etapy. Pierwszy z nich ustabilizuje Twój metabolizm i nastawi organizm na spalanie kalorii. Drugi etap to przyspieszenie metabolizmu i wykorzystanie wszystkich możliwości Twojego organizmu do intensywnego spalania tłuszczu. Połączenie z zabiegami PowerSlim daje piorunujące efekty. Dowodem tego jest Magda, która stosując identyczny program schudła 18 kg!

Na podany adres e-mail otrzymasz pełny program zbilansowanego jadłospisu, który pomoże wyregulować Twój metabolizm i przestawić na tryb optymalnego spalania i utraty wagi. 30 dni różnorodnego jadłospisu złożonego ze smacznych, zdrowych i łatwych w przygotowaniu posiłków. Program tak samo jak zabiegi wykorzystuje naturalne procesy metaboliczne Twojego organizmu, dlatego jedzenia jest tak dużo, że nigdy nie poczujesz głodu. Będziesz syta i mimo tego proces odchudzania zacznie nabierać tempa.

Po czterech tygodniach przejdziesz do drugiego etapu. Po uregulowaniu procesów metabolicznych jeszcze bardziej przyspieszysz spalanie tłuszczu. Prawdę mówiąc staniesz się maszynką do spalania kalorii. Odpowiednie składniki pożywienia sprawią, że jeszcze w kilka godzin po zabiegu PowerSlim efekt spalania będzie maksymalny. To tak jakbyś przedłużyła zabieg o 400%.

Trzeci etap to trwała zmiana nawyków żywieniowych. Z pomocą przesłanych wcześniej wskazówek zaczniesz sama kreować swój zdrowy jadłospis. Dzięki temu etapowi Magda zamiast efektu jojo schudła jeszcze bardziej i cieszy się smukła linia mimo tego ze do końca nie rezygnuje ze swoich ulubionych smakołyków.

Program dietetyczny PowerSlim to dwa specjalne opracowane zbilansowane jadłospisy, które dostaniesz w odpowiednich momentach. W między czasie otrzymasz szereg wiadomości z informacjami na temat zdrowego odchudzania. Ten program to również specjalny system motywacyjny. Praktycznie przez cały czas będziesz dostawać maile, które przymominać będą o Twoim celu, a ciepłe słowa Magdy, Agnieszki i Joasi, które same przeszły cały program, dodadzą Ci autentycznej i bezcennej otuchy i wiary we własny sukces.

 

Z programu dietetycznego PowerSlim dowiesz się:

 • w jaki sposób planować posiłki w ciągu dnia tak, aby spalać a nie odkładać,
 • które produkty w Twojej kuchni są największymi przestępcami żywieniowymi,
 • co mały batonik potrafi zrobić w Twoim organizmie w ciągu 3 minut,
 • jakie błędy popełniają osoby, które mimo wysiłków nie mogą schudnąć,
 • jakich czterech elementów potrzebujesz do osiągnięcia sukcesu w odchudzaniu,
 • jaki jest najważniejszy element twojego dziennego jadłospisu,
 • ile i jak często jeść w ciągu dnia,
 • czego najczęściej brakuje w złym jadłospisie,
 • o której godzinie tak naprawdę jeść kolację,
 • jakie jest największe oszustwo przemysłu spożywczego,
 • dlaczego kanapka z białego chleba działa podobnie jak ciastko z kremem,
 • jak odróżnić dobre węglowodany od złych,
 • które tłuszcze sprzyjają odchudzaniu,
 • jakie słodycze możesz jeść podczas odchudzania.

Pobierz program dietetyczny PowerSlim:

Imię:
E-mail:
Kod dostępu:
Miasto:
Nazwa gabinetu:

Darmowy kod dostępu dostaniesz w każdym gabinecie autoryzownym przy zakupie dowolnego karnetu zabiegów PowerSlim. Adresy gabinetów - kliknij tutaj.

Możesz również wykupić kod w cenie 67 zł klikając tutaj.

 

2007 (C) PowerSlim                                                                                                                     Gabinety partnerskie:   « zaloguj               english version:

English