"Po godzinnej sesji w PowerSlimie czuję się lekka i pomimo że wypociłam hektolitry wody, pełna energii. Skóra całego ciała jest bardzo gładka." 

 

PowerSlim on Facebook

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To niesamowite, schudłam 5 kilo w 2 tygodnie!!!

...a moja skóra nabrała zdrowego wyglądu.

 

Kto jeszcze chce
 
mieć gładką skórę
 
i smukłą sylwetkę?
 

 

"Szok! Po jednej serii zabiegów w PowerSlim musiałam    zmienić całą garderobę - noszę teraz o numer mniejszą!”
                                                           Agnieszka, 42 lata

Być może jeszcze sobie tego nie uświadamiasz, ale właśnie odkryłaś najprzyjemniejszy i najskuteczniejszy sposób na smukłą linię i piękną skórę! Pomyśl tylko jakby to było gdybyś mogła już za dwa tygodnie od dzisiaj ubrać się w swoje obcisłe stroje, w które teraz nie możesz się zmieścić. Wyobraź sobie te zazdrosne spojrzenia koleżanek na widok Twojej gładkiej i aksamitnej skóry, bez oznak cellulitu. Pomyśl, jakie to przyjemne być zadowolonym ze swojego ciała, czuć się pięknie i młodo. Tysiące osób dzięki PowerSlim, spełniło swoje marzenia o pięknym i zgrabnym ciele.

Tak, to prawda:
rekordziści gubią po 20 cm w obwodzie brzucha!

Przeprowadzone badania potwierdziły takie wyniki. Sesja od 5 do 15 zabiegów daje naprawdę duże efekty w pozbyciu się zbędnych kilogramów, a co najważniejsze jest to trwały wynik bez efektu jojo. Rekordziści pakietu "Piękne Ciało w 2 tygodnie" tak szybko pozbywali się zbędnych kilogramów, że mieli poważny problem z uzupełnieniem mniejszych rozmiarów garderoby.

Jak to możliwe? PowerSim to zastrzeżona metoda synergii podczerwieni i jonizacji oraz zestawu specjalnie opracowanych zabiegów. Jej skuteczność potwierdza lekarz medycyny estetycznej:

     dr n. med. Mateusz J. Kuczabski specjalista medycyny estetycznej
- Energia podczerwieni to prawdziwy eliksir życia i młodości. To dwa najlepsze promienie wyciągnięte ze słońca i zamknięte w żarniku. Podczerwień intensyfikuje metabolizm i powoduje olbrzymie spalanie kalorii likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. Głębokie ciepło wnika w tkanki podskórne rozbija cząsteczki tłuszczu i cellulitu. Intensywne pocenie pochłania ogromne ilości wody, która jest właśnie produktem ubocznym rozbitych cząsteczek tłuszczu. Poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, otwarcie porów i zwiększenie krążenia krwi potęguje wchłanianie aktywnych substancji z okładów, które aktywują procesy metaboliczne. Jonizacja z kolei, pomagając w dotlenianiu komórek skóry i tkanek podskórnych przyspiesza spalanie tłuszczu i oczyszczanie z toksyn. Nic więc dziwnego że PowerSlim jest tak skuteczny.

 

 

"Już po jednym zabiegu spodnie wydały mi się luźniejsze. Nie byłam pewna czy to czasem nie jest tylko złudzenie, ale kiedy wieczorem mój chłopak nie mógł się nadziwić gładkością mojej skóry...”
                                                                     Justyna, 30 lat

Nie dajemy obietnic bez pokrycia! Metoda bazuje na zintensyfikowaniu naturalnych procesów metabolicznych naszego organizmu. Natura promieni podczerwonych sprawia ze 2000 kcal tracisz zupełnie bez wysiłku, leżąc i słuchając muzyki. W PowerSlim następuje bardzo intensywny proces pocenia, który sprawia, że chudniesz w oczach. Woda, która z Ciebie wychodzi pochodzi z rozpadu cząsteczek tłuszczu i cellulitu. Im więcej się pocisz, tym więcej cząsteczek tłuszczu zostaje zniszczonych. Dodaj do tego stymulujące preparaty z aktywnymi składnikami, które poprzez otwarte pory i rozszerzone naczynia docierają do podskórnych warstw i złogów tłuszczu, które przy zwykłych zabiegach pozostają nietknięte, gdyż zwykle krew nie dochodzi w tamte miejsca. Dodaj do tego zabiegi wykorzystujące elektroprądy i niezwykle efektywne masaże wykonywane na rozgrzanym w podczerwieni ciele, a otrzymasz MEGASKUTECZNY sposób na gładką skórę i smukłą linię!

 

Wybierz swój gabinet i umów się na pierwszy zabieg

 

     
 

Podręcznik Fizjologii Medycznej podaje, że wyprodukowanie jednego grama potu wymaga 0,586 kcal. Osoba poddana umiarkowanemu kondycjonowaniu może w łatwy sposób wypocić 500 g w saunie, zużywając prawie 300 kcal czyli równoważność biegu na 2-3 mile. Ponieważ PowerSlim pomaga wytwarzać 2-3-krotnie więcej potu niż w saunie z gorącym powietrzem, wpływ na zwiększone zużycie kalorii robi duże wrażenie. W czasie jednego 30 minutowego seansu organizm spala od 900 do 2000 Kcal i to bez żadnego wysiłku!!! PowerSlim może w ten sposób zastąpić zużycie energii równe temu, które następuje podczas 10-15 kilometrowego biegu, tylko podczas jednej sesji.

 
     

 

Podczas kiedy będziesz leżeć wygodnie w trakcie zabiegu, poczujesz się jak a zalanej słońcem plaży, przyjemne ciepło w kilka sekund ogarnie całe Twoje ciało... Upiększające promienie wnikają w głąb ciała i rozgrzewają je od środka. Wygodne łóżko, muzyka, wspaniałe krajobrazy na monitorze... Jest bardzo ciepło i przyjemnie... Pobudzony organizm zaczyna wytwarzać hormon szczęścia, czyli endorfiny. Czujesz, się zupełnie odprężona, a po zabiegu jesteś przepełnioniona życiodajną energią!

 

Stop! Zanim jednak klikniesz tutaj, aby sprawdzić, gdzie najbliżej ciebie znajduje się nasz salon dowiedz się, co jeszcze zyskasz po każdym zabiegu, dzięki zdrowotnym właściwościom podczerwieni i jonizacji:
 • Twoja skóra nabierze zdrowego kolorytu, a w dotyku stanie się gładka i aksamitna,

 • całe ciało zyska na sprężystości i jędrności,

 • dzięki stymulacji produkcji kolagenu skóra będzie wyglądała młodziej,

 • poprawisz wydolność układu sercowego i oddechowego – będziesz zdolna do większego wysiłku i z łatwością pokonasz schody, na których wcześniej dostawałaś zadyszki,

 • zwiększysz swoją odporność na infekcje - przeziębienia i grypa nie będą dla Ciebie straszne,

 • doświadczysz głębokiego relaksu, uspokoisz się i odpoczniesz,

 • zlikwidujesz stres i zmęczenie, rozluźnisz wszystkie mięśnie,

 • poprawi się Twoja koncentracja i zdolność do pracy umysłowej,

 • poczujesz ulgę we wszelkich dolegliwościach bólowych takich jak migrena, bóle mięsni itp.

 • otrzymasz ogromną dawkę energii, która pozytywnie nakręci Cię na kolejne dni,

 • poczujesz się szczęśliwa – dzięki podczerwieni zwiększy się, bowiem produkcja endorfin czyli tzw. hormonu szczęścia!

Kliknij tutaj, znajdź swój gabinet i umów się na pierwszy zabieg.

Uwaga! Nie musisz od razu wykupywać całego pakietu, zafunduj sobie jednorazową sesję, którą będziesz mogła wliczyć do pakietu. Sprawdź jakie to przyjemne i przekonaj się na własnej skórze o skuteczności PowerSlim.

2007 (C) PowerSlim                                                                                                                     Gabinety partnerskie:   « zaloguj               english version:

English