Jeszcze szybsze efekty!

Kapsuły Wyszczuplające PowerSlim Active

Idealna atmosfera do
ćwiczeń i dużych efektów

PowerSlim Active zapewnia optymalne i ne spotykane w innych urządzeniach warunki do efektywnych ćwiczeń aerobowych. Większa przestrzeń to większa swoboda ruchów dla osób, które nie mieszczą się w ciasnych kapsułach podciśnieniowych. Magnetyczne drzwiczki usprawniają termikę i cyrkulacje jonów ujemnych, a także zapewniają wyższy poziom dyskrecji.

active1

Nowa forma,
większa przestrzeń

Nowy design to wyjście naprzeciw nowoczesnym gabinetom i fitness klubom gdzie styl i elegancja liczy się dla każdego klienta. Dopracowane szczegóły i gładkie powierzchnie także wewnątrz decydują o poczuciu komfortu, a chromowane detale dodają szyku.

.

Jedno ćwiczenie – cztery korzyści!

Podczas jednej sesji zyskujesz cztery nieocenione korzyści, jak podczas profesjonalnego zabiegu kosmetycznego.

Wyszczuplanie

Llikwidacja cellulitu

Ujędrnianie ciała

Poprawa kondycji

Dodatkowe funkcje, które pokocha każdy klient:

 

Terapia kolagenowa

Specjalne promienie podczerwone stymulują produkcję kolagenu, który z wiekiem przestaje być produkowany przez nasz organizm. Dzięki zabiegom PowerSlim możemy powstrzymać procesy starzenia, a ciało staje się jędrne i miłe w dotyku.

Stymulator metabolizmu

Synergia podczerwieni i jonizacja w naturalny sposób uruchamia liczne procesy metaboliczne. W czasie jednego seansu możesz spalić nawet 2000 ckal, co zastępuje zużycie energii podczas 10-15 kilometrowego biegu.

Światłoterapia

Światło w Powerslim to najlepsze promienie słoneczne zamknięte w żarniku. Poprzez naświetlanie szyszynki działa antystresowo i antydepresyjnie.

Uodparnianie organizmu

Oddziaływanie podczerwieni i jonizacji zwiększa wydolność układu sercowego i oddechowego oraz poprawia odporność na infekcje.

Generator endorfin

Podczerwień uruchamia proces produkcji endorfin czyli hormonu szczęścia. Po każdym zabiegu poczujesz falę przyjemności.

Technika najwyższej jakości

W naszych urządzeniach stosujemy najlepsze światowe rozwiązania. Promienniki Infrared zaprojektowane we Francji dostarcza firma Philips, co gwarantuje wysoką skuteczność i niezawodność. Precyzyjnie zaprojektowane żarniki podczerwieni emitują tylko pożądane długości fali cieplnej, zapewniając optymalną penetrację skóry i tkanki podskórnej.

 

Błyskawiczna rozgrzewka

W normalnym treningu potrzebujesz 30 minut na rozgrzewkę. W PowerSlim Active spalanie kalorii następuje już po 3 minutach! Optymalna podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm.

 

technologia 
    img06

Monitor TV

Czas ćwiczeń doskonale umili telewizja. Specjalny monitor z wbudowanym tunerem TV oraz odtwarzaczem DVD umożliwia oglądanie programów telewizyjnych lub filmów na płytach DVD.

Wygodny pulpit

Obszerny, wygodny pulpit z miejscem na wodę i rzeczy osobiste. Jak za kierownicą luksusowego samochodu – czujesz się wygodnie i komfortowo. Więcej miejsca ułatwia pracę rąk podczas ćwiczeń. W zasięgu ręki miejsce na wodę, sterowanie i półka na drobiazgi.

Dotykowe sterowanie

Intuicyjny i prosty w obsłudze panel sterowania pokazuje dane w trzech językach. Ukryty licznik pracy pozwala na pełną kontrolę działalności.

Synergia
Podczerwieni i Jonizacji

Metoda wspomagania odchudzania zastosowana w urzadzeniach PowerSlim chroniona jest patentem.

Ten najważniejszy państwowy dokument potwierdza skuteczność metody. Prawie trzy lata trwały badania specjalistów urzędu patentowego RP nad urządzeniami PowerSlim. Badano nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim unikalność zastosowanych rozwiązań w skali światowej.

patent

img04

System podwójnej jonizacji

Stosowany tylko w urządzeniach PowerSlim i chroniony patentem RP system jonizacji teraz działa z podwójna siłą. Dwie dysze na pulpicie gwarantują potężna dawkę jonów, które prowadzą do odblokowania metabolizmu podczas regularnych sesji.

Olimpijska Metoda Wspomagania Metabolizmu

Jonizacja to patent wprost z olmpijskich sal treningowych, teraz możliwy w Twoim salonie. Jony ujemne otaczając skórę zwiększają przepuszczalność błon komórkowych, co bezpośrednio zwiększa wzrost przepływu krwi, która dzięki temu absorbuje więcej tlenu.

Efekt: szybsza przemiana materii, lepsza kondycja, większe efekty ćwiczeń, wyraźna utrata obwodów ciała, mniejsza waga, zmniejszona widoczność cellulitu.

 

Specjalna oferta i ceny

Wypełnij formularz, aby otrzymać specjalna ofertę
i cennik urządzeń oraz szersze informacje dot. użytkowania
i prowadzenia zyskownych zabiegów kosmetycznych.

Będziemy również przekazywać Ci wszelkie informacje  o promocjach,
specjalnych ofertach i wszystkim co najważniejsze w pierwszej kolejności.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

activetech2

 

Dane techniczne

Długość: 216 cm
Wysokość: 143 cm
Szerokość:103 cm
Waga: 160 kg

Zasilanie: 230 V
Moc maks.: 1,4 kW

Optymalne podłączenie TV

Oferujemy pełne wsparcie dla kupujących urządzenia PowerSlim

Marketing

Specjalny program marketingowy zapewnia nowych klientów już od pierwszego tygodnia funkcjonowania!

Szkolenia

Przeszkolimy personel z obsługi urządzeń, a także z wykonywania poszczególnych zabiegów kosmetycznych.

Preparaty

Oryginalny preparat PowerSlim Aksamitna Skóra zwiększa efekt zabiegów i stanowi dodatkowe źródło przychodu salonu.

Dieta

Program dietetyczny to bardzo cenne uzupełnienie zabiegów, stanowi też dodatkową zachętę do zakupu pakietu zabiegów.

Jacek Stachursky

„Moje życie artystyczne to niekończące się pasmo sukcesów, natomiast życie osobiste to niekończąca się walka z nadwagą. Dzięki PowerSlim tę walkę wygrywam.”

Katarzyna Zielińska

„Fajną sprawą w tym zabiegu jest to że ciało jest najpierw rozgrzewane. To pomaga w rozluźnieniu mięśni i cały zabieg jest bardziej efektywny. Szczerze polecam!”

Twój Styl

„PowerSlim Studio to hit dla tych, którzy mają zastrzeżenia do swojej figury. Pół godziny równa się do 2000 kcal mniej, a zabieg to nie wysiłek, tylko relaks.”

Pani

A teraz wyobraźmy sobie, że odpoczywamy przed telewizorem, jest nam ciepło jak na plaży, a nogi same chudną… To nie sen, tylko zabieg PowerSlim!”