Zabiegi Na Każdą Porę Roku

Koncept zabiegowy PowerSlim to popularne zabiegi na każdą porę roku.
Szeroka gama produktowa pozwala na stworzenie kompleksowej oferty Fitness i Wellness.
W jednym miejscu możesz wykonywać nieskończoną liczbę najczęściej poszukiwanych na rynku zabiegów na ciało.
W swojej ofercie zamieścisz topowe zabiegi na każdą porę roku, przez co Twój kalendarz zapomni o pustych miejscach.

Wiosna

Z końcem lutego i początkiem marca zaczyna się bum na wyszczuplanie. Dzięki konceptowi zabiegów PowerSlim jesteś numer jeden na rynku. Sukces naszych klientów potwierdziła telewizja TVN i liczne publikacje prasowe.

Lato

Ciepłe miesiące to tłumy kobiet szukających skutecznego sposobu na cellulit. Podczerwień i jonizacja oraz specjalne preparaty do zabiegów dają niemal 100% pewność likwidacji objawów cellulitu.

Jesień

Powakacyjne przebarwienia i zniszczona słońcem skóra to pole popisu dla skutecznych peelingów odnawiających skórę. Peeling w podczerwieni jest jednym z najbardziej skutecznych na rynku

Zima

Brak słońca i zimno, o te porze nie ma nic lepszego jak relaks na rozgrzanej słońcem plaży. Tak właśnie opisują zabiegi relaksacyjne w naszym urządzeniu. Gorące masaże są prawdziwym przebojem w każdym gabinecie.

Strefa Wellness

Strefa Wellness PowerSlim to oaza spokoju i miejsce, w którym centrum zainteresowania stanowi komfort klientów. Tutaj każdy zapomni o otaczającym świecie by spojrzeć wgłąb siebie, a ciało pozostawi w rękach profesjonalistów.

W tej wyjątkowej przestrzeni wszystkie zabiegi oddziałują ze zintensyfikowaną siłą, dzięki czemu gwarantują efekty w 5 najważniejszych sferach: likwidacja cellulitu, odmładzanie, wyszczuplanie, ujędrnianie i zdrowie.

 

 

Piękne Ciało w 2 Tygodnie

Na program „Piękne Ciało w 2 tygodnie” składają się sesje elektrostymulacji tkanki tłuszczowej i mięśni przeplatane zabiegi z guamem i okładami preparatem PowerSlim zakończone masażem antycellulitowym.

Głębokie ciepło, które wnika w ciało, powoduje intensywne procesy metaboliczne i regeneracyjne. Już po 20 minutach przebywania w atmosferze ODPOWIEDNICH promieni podczerwonych czujemy się zrelaksowani i przepełnieni energią, a nasza skóra nabiera zdrowego wyglądu.

Metoda powstała w wyniku badań i obserwacji, z których jasno wynika, iż ponad 80% klientów pragnie dużych efektów bez konieczności prowadzenia uciążliwych ćwiczeń, czy to ze względów zdrowotnych czy też z lenistwa.

Wykonywane pomiary przed zabiegiem oraz po jego zakończeniu nie dają cienia wątpliwości o skuteczności metody. Do 3 cm utraty w obwodzie ciała po jednym zabiegu i nawet do 18 cm po serii kilkunastu sesji przekonuje najbardziej sceptycznych.

Efekty: smukła linia i piękna jedwabista skóra już po dwóch tygodniach!.

gal1_6

Płaski brzuch dla każdego

Płaski Brzuch Dla Każdego

Połączenie podczerwieni i jonizacji ze stymulacją elektroprądami daje zaskakujące efekty w odchudzaniu i kształtowaniu sylwetki. Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne. W takich warunkach przesuwanie molekuł przez prądy elektrostymulacji następuje o wiele intensywniej. Rozgrzane i rozbite cząsteczki tkanki tłuszczowej lub cellulitu są szybciej i dokładniej usuwane i transportowane przez rozszerzone naczynia krwionośne.

Dzięki temu możemy pozbywać się zbędnych centymetrów tam gdzie sobie tego życzymy bez rozbudowy tkanki mięśniowej.

UWAGA – zabieg polecany także dla Panów, którzy już nie muszą martwic się o sposób na zgubienie wiecznej „oponki”!

Efekty: nawet do 18 cm utraty w obwodzie ciała.

Aksamitna Skóra

Kilkuminutowe rozgrzanie w podczerwieni otwiera pory i przyspiesza krążenie krwi. Nakładana wówczas maska cynamonowo-imbirowa zostaje doskonale wchłaniana, a jej oddziaływanie na skórę jest bardzo efektywne.

Dzięki podczerwieni i jonizacji organizm łatwiej przyswaja tlen, który poprawia ukrwienie i kolor skóry. Wskutek szybszego krążenia krwi skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki – skóra staje się jędrna i gładka.

Efekty: poprawa wyglądu skóry już po pierwszym zabiegu, piękna gładka skóra bez oznak celulitu po kilku zabiegach.

 

ban1

 

DSC_1399

Gorące Masaże

Dobry masaż można wykonać jedynie na rozluźniony ciele. Rozgrzanie w podczerwieni doskonale przygotowuje ciało do masażu – rozgrzewa i rozluźnia tkanki, relaksuje, wzmaga krążenie i przekrwienie. Olejki eteryczne pod wpływem ciepła uwalniają całą swoją bogatą gamę zapachową. Masaż jest bardzo przyjemny i efektywny. Po masażu pozostajemy w błogim działaniu ciepła jeszcze przez 10 minut.

Efekty: zupełne rozluźnienie, doskonały masaż, relaks i przypływ energii.

 

Seven Heaven

Czyli niebiański masaż – 100 minut  relaksu duszy i ciała. To prawdziwy przebój w naszych gabinetach!  Wspaniały masaż dla wszystkich zapracowanych, kobiet i mężczyzn. Masażowi towarzyszy światłoterapia i muzykoterapia. W atmosferze podczerwieni i zjonizowanego powietrza rozgrzewamy i rozluźniamy ciało, które tak przygotowane doskonale poddaje się dłoniom masażystki.

Masaż zaczynamy od refleksoterapii stóp. Odprężenie całego ciała następuje w wyniku uciskania receptorów rozmieszczonych na naszych stopach. Następnie masujemy całe ciało, z użyciem kremów i olejków, które rozgrzane podczerwienią ujawniają całą swoją bogatą gamę zapachową. Po masażu ciała wykonujemy masaż głowy i twarzy.

Efekty: Głębokie ciepło doskonale wpływa na mięsnie i tkanki podskórne, powoduje ich przekrwienie i zmniejszenie napięcia. Wstępne wygrzanie przed masażem sprawia, że wykonywany masaż jest o wiele bardziej efektywny.

 

 

DSC_1375

Najwygodniejsza Sauna na Świecie

Najwygodniejsza sauna Infrared! Nigdy dotąd korzystanie z sauny nie było tak komfortowe. Wygodne łóżko, muzyka, telewizja – tego nie znajdziesz w żadnej innej saunie. Dodatkowo otwarta przestrzeń i przepływ powietrza wpływają na niezwykłą przyjemność .

Efekty: oczyszczenie ciała z toksyn, duża produkcja potu a zatem i spadek wagi..

Rajska Wyspa

Relaks to harmonijne rozbudzanie zmysłów i uzyskanie stanu równowagi psychicznej. W PowerSlim Studio stan wysokiego rozluźnienia osiągamy stymulując zmysły wzroku, słuchu, zapachu i czucia.

Głębokie wygrzanie rozluźnia mięśnie i daje poczucie bezpieczeństwa. Rozgrzane olejki eteryczne działają na nasz węch. Światło i muzyka wprowadzają w stan uspokojenia, a odpowiednie obrazy wyświetlane na panelu LCD stymulują nasz mózg, co razem prowadzi do zwiększonej produkcji endorfin – czyli HORMONU SZCZĘŚCIA. Nawet w pochmurny i zimny dzień poczujesz się jak na zalanej słońcem plaży…

Efekty: zupełne rozluźnienie, wzmożona produkcja endorfin, przypływ energii i chęci do życia.

 

Strefa Fitness

Strefa Fitness PowerSlim to miejsce przeznaczone dla osób aktywnych, które cenią sobie czas i wygodę.

Ćwiczenia aerobowe wspomagane technologią PowerSlim intensywnie oddziałują na ogólną kondycję i odporność organizmu.

Dla miłośników ruchu

PowerSlim Active i PowerSlim Gym to propozycja dla aktywnych. Jeśli twierdzisz, że bez ruchu nie schudniesz to ćwicz ale… z turbodoładowaniem! Możesz maksymalnie przyspieszyć i spotęgować efekt ćwiczeń aerobowych ćwicząc w atmosferze podczerwieni i jonizacji! Dosyć czekania na efekty! Maksymalne wspomaganie wyszczuplania i natychmiastowe rezultaty. Opatentowana metoda synergii podczerwieni, jonizacji i ruchu jest najlepszym sposobem zrzucania zbędnych kilogramów.

Błyskawiczne rozgrzanie!
W normalnym treningu potrzebujesz 30 minut na rozgrzewkę.   W PowerSlim spalanie kalorii następuje już po 3 minutach!

Podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm. Jonizacja dotlenia komórki i poprawia kondycję. Profesjonalny crosstreiner ćwiczy wszystkie niezbędne partie mięśni w optymalny sposób.

Ćwiczenia są bardzo efektywne, szybsze rozgrzanie i zwiększony metabolizm sprawia, że efekty są kilkaset razy większe od uzyskanych podczas tradycyjnych form ćwiczeń.

Urządzenie pozwala na bezpośredni pomiar tętna i wybór jednego z pośród kilku programów treningowych. Czas ćwiczeń umila telewizja i dvd.

PowerSlim Active to doskonała alternatywa dla urządzeń Vacu Well i Vacu Line. Ćwiczenia w PowerSlim Active są bardzo przyjemne, a działanie podczerwieni i jonizacji daje dodatkowe ogromne efekty w pozbywaniu się zbędnych kilogramów.

 

 

img04

 

 

gym2

Jak ćwiczyć?

Do ćwiczeń należy ubrać strój maksymalnie odkrywający ciało, w szczególności nogi, brzuch, plecy i pośladki. Bezpośrednia ekspozycja ciała na podczerwień zwiększa siłę oddziaływania i skuteczność. Dobre będą krótkie spodenki i body, a idealnym rozwiązaniem to strój kąpielowy lub sama bielizna.

Podczas ćwiczeń staramy się utrzymać stałe i równe tempo marszu z umiarkowanym obciążeniem. Intensywność podobnie jak podczas szybkiego, żwawego marszu lub lekkiego joggingu. Osoby bardziej zaawansowane mogą zwiększać obciążenie i wysiłek.

Należy pamiętać o uzupełnianiu wody. Najlepiej podczas jednej sesji wypijać pół litra wody mineralnej niegazowanej.