Czy w dalszym ciągu korzystasz ze zwykłych łóżek kosmetycznych? Wystarczy 30 minut bezczynnego leżenia, aby organizm zaczął się wychładzać. Wpływa to drastycznie na zwiększenie dyskomfortu w czasie zabiegu. Podczas oczyszczania twarzy z wapozonem różnice temperatur powodują jeszcze większe odczucia chłodu. Przykrywanie kocem może zadziałać, ale to metoda z zeszłego wieku.

Zwykle łóżko kosmetyczne odchodzi do lamusa. Teraz klienci oczekują najnowszych rozwiązań które poprawią komfort i skuteczność każdego zabiegu.

Łóżko kosmetyczne PowerSlim to nowa jakość wszystkich zabiegów w Twoim gabinecie.

Nowe Łóżko Kosmetyczne PowerSlim

Idealne Stanowisko dla Twoich Zabiegów

 

Przyjemne ciepło i większe efekty

Ogrzewanie ciała podczerwienią daje niezwykle przyjemne i subtelne ciepło, które otula klienta i pozwala na całkowity relaks.

Dodatkowo przy zabiegach na ciało podczerwień i jonizacja podnoszą skuteczność zwiększając efekt poprawy jędrności i wyglądu skóry. Skóra staje się gładka i aksamitna w dotyku, a cellulit znika bez śladu.

Zwykłe łóżko czy PowerSlim?

Kto raz doświadczył efektu PowerSlim nie ma żadnego dylematu. Przy podobnym poziomie cen zabiegów klienci zawsze wybiorą gabinet z łóżkiem PowerSlim zamiast zwykłego, chłodnego łóżka które nie daje dodatkowych korzyści.

Wszechstronne zastosowanie

Łóżko kosmetyczne PowerSlim doskonale sprawdzi się wszędzie tam gdzie oferowane są wszelkie zabiegi na ciało, twarz i masaże.

Zabiegi na ciało

Wszystkie zabiegi na ciało wykonane na naszym łóżku charakteryzują się większą skutecznością. Efekt poprawy wyglądu skóry jest natychmiastowy i bardzo wyraźny.

Masaże

Przyjemne ciepło gwarantuje niesamowity relaks przy każdym masażu i zabiegu. Nawet w pochmurny dzień każdy może poczuć się jak na zalanej słońcem plaży.

Zabiegi na twarz

Klienci docenią dodatkowe korzyści jakie otrzymają podczas standardowych zabiegów na twarz. Ciepło i komfort – każdy klient to doceni.

Jak przygotować najprzyjemniejszy zabieg antycellulitowy?

Do przeprowadzenia najprzyjemniejszego zabiegu na cellulit potrzebujesz łóżko kosmetyczne PowerSlim oraz specjalny preparat PowerSlim Aksamitna skóra.

W pierwszym etapie kiedy klientka relaksuje się w przyjemnym cieple, podczerwień zwiększa krążenie krwi w skórze i powoli otwiera pory. Jonizacja jeszcze bardziej potęguje działanie podczerwieni. Po 10 minutach ciało jest rozluźnione i doskonale przygotowane do nałożenia preparatu. W kolejnym kroku nakładamy preparat PowerSlim zawierający aktywne składniki, które pomagają zlikwidować skupiska komórek tłuszczowych widocznych jako cellulit. Podczerwień pomaga w lepszym wchłanianiu się preparatu jednocześnie sama w sobie poprawia wygląd skóry.

Po zabiegu klienta czuje się zrelaksowana przyjemnym ciepłem, pełna energii, a jej skóra jest gładka i aksamitna w dotyku z wyraźnie zmniejszoną widocznością cellulitu.

zabieg antycellulitowy

 

Dodatkowe funkcje, które pokocha każdy klient:

 

Terapia kolagenowa

Specjalne promienie podczerwone stymulują produkcję kolagenu, który z wiekiem przestaje być produkowany przez nasz organizm. Dzięki zabiegom PowerSlim możemy powstrzymać procesy starzenia, a ciało staje się jędrne i miłe w dotyku.

Stymulator metabolizmu

Synergia podczerwieni i jonizacja w naturalny sposób uruchamia liczne procesy metaboliczne. W czasie jednego seansu możesz spalić nawet 2000 ckal, co zastępuje zużycie energii podczas 10-15 kilometrowego biegu.

Światłoterapia

Światło w Powerslim to najlepsze promienie słoneczne zamknięte w żarniku. Poprzez naświetlanie szyszynki działa antystresowo i antydepresyjnie.

Uodparnianie organizmu

Oddziaływanie podczerwieni i jonizacji zwiększa wydolność układu sercowego i oddechowego oraz poprawia odporność na infekcje.

Generator endorfin

Podczerwień uruchamia proces produkcji endorfin czyli hormonu szczęścia. Po każdym zabiegu poczujesz falę przyjemności.

Nowoczesna technologia

Zastosowaliśmy nowoczesną technologię podczerwieni prosto z Paryża. Emitery Philips idealnie wpływają na organizm i skórę. Podczerwień intensyfikuje liczne procesy metaboliczne, stymuluje produkcje kolagenu i prowadzi do poprawy wyglądu i sprężystości skóry. Skóra nabiera zdrowego kolorytu, w dotyku staje się gładka i aksamitna.

Ale to nie wszystko… Unikalna technologia jonizacji sprawia, że relaks nabiera nowego znaczenia. Dzięki działaniu jonów ujemnych czujesz się rześko, a procesy metaboliczne tak ważne w wielu zabiegach zachodzą sprawniej i szybciej. Zjonizowane powietrze usuwa zmęczenie, daje wspaniałe samopoczucie, poprawia sprawność układu oddechowego i doskonale wpływa na skórę.

technologia

 

panrp

medicircle

Wygodna regulacja wysokości

Wysokość sterowana elektrycznie to duże ułatwienie dla personelu. Ustawienie optymalnej wysokości łóżka ma kluczowe znaczenie w wielu zabiegach i masażach. Większa szerokość to większa wygoda dla klienta. Specjalna, miękka i trwała tapicerka kosmetyczna pokryta jest powłoką chroniącą przed zabrudzeniem. Otwór na twarz oraz podgłówek w komplecie.

Specjalna oferta i ceny

Wypełnij formularz, aby otrzymać specjalna ofertę
i cennik urządzeń oraz szersze informacje dot. użytkowania
i prowadzenia zyskownych zabiegów kosmetycznych.

Będziemy również przekazywać Ci wszelkie informacje o promocjach,
specjalnych ofertach i wszystkim co najważniejsze w pierwszej kolejności.

Raty & Leasing – poznaj oferty

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Dane techniczne

Długość: 283 cm
Wysokość: 167 cm
Szerokość: 79 cm
Waga: 85 kg

Zasilanie: 230 V
Moc maks.: 850 W

Łóżko: wysokość regulowana elektrycznie
sterowana za pomocą pilota

 

Oferujemy pełne wsparcie dla kupujących urządzenia PowerSlim

Marketing

Specjalny program marketingowy zapewnia nowych klientów już od pierwszego tygodnia funkcjonowania!

Szkolenia

Przeszkolimy personel z obsługi urządzeń, a także z wykonywania poszczególnych zabiegów kosmetycznych.

Preparaty

Oryginalny preparat PowerSlim Aksamitna Skóra zwiększa efekt zabiegów i stanowi dodatkowe źródło przychodu salonu.

Dieta

Program dietetyczny to bardzo cenne uzupełnienie zabiegów, stanowi też dodatkową zachętę do zakupu pakietu zabiegów.

Jacek Stachursky

„Moje życie artystyczne to niekończące się pasmo sukcesów, natomiast życie osobiste to niekończąca się walka z nadwagą. Dzięki PowerSlim tę walkę wygrywam.”

Katarzyna Zielińska

„Fajną sprawą w tym zabiegu jest to że ciało jest najpierw rozgrzewane. To pomaga w rozluźnieniu mięśni i cały zabieg jest bardziej efektywny. Szczerze polecam!”

Twój Styl

„PowerSlim Studio to hit dla tych, którzy mają zastrzeżenia do swojej figury. Pół godziny równa się do 2000 kcal mniej, a zabieg to nie wysiłek, tylko relaks.”

Pani

A teraz wyobraźmy sobie, że odpoczywamy przed telewizorem, jest nam ciepło jak na plaży, a nogi same chudną… To nie sen, tylko zabieg PowerSlim!”