Specjalna akcja na otwarcie

Wprowadzając zabiegi PowerSlim do swojej oferty możesz skorzystać ze specjalnej akcji reklamowej. Pełen pakiet – Marketing Salonu Kosmetycznego PowerSlim. Poinformujemy tysiące potencjalnych klientów w Twojej okolicy, zbudujemy bazę adresową i zdobędziemy pierwszych klientów na dobry początek.

zestaw (1)

Silna reklama lokalna

Docieramy do tysięcy osób w najbliższym sąsiedztwie Twojego salonu z użyciem dokładnego określenia lokalizacji, wieku i płci potencjalnych klientów. Dzięki tym narzędziom dotrzemy dokładnie do osób które mieszkają w pobliżu Twojego salonu i są zainteresowane zakupem zabiegów.

Perswazja i motywacja

Klient rzadko kiedy kupuje za pierwszym razem, dlatego będziemy go przekonywać aż do skutku. Osoba odwiedzająca stronę przychwytującą zostanie skierowana do bazy mailingowej i otrzyma specjalne przygotowane wiadomości, które przygotują ją mentalnie na zakup pakietu zabiegowego.

Gwarantowane efekty

System zaprojektowany został w oparciu o wieloletnie doświadczenie i próby. Stosujemy go już od dłuższego czasu i zawsze obserwujemy efekty:

  • Kilkanaście tysięcy osób w obrębie Twojego salonu zostanie poinformowanych o skutecznych usługach.
  • Nawet kilka tysięcy osób w bazie,  które będą stanowić podstawę biznesu praktycznie przez wiele lat po zakończeniu akcji.
  • Kilkaset bezpośrednich kontaktów z recepcją, które mogą przerodzić się w zyskowne transakcje.
  • Kilkadziesiąt sprzedanych pakietów zabiegowych o średniej wartości 500 – 1500 zł.

 

Stałe wsparcie marketingowe

Jeśli prowadzisz już działalność w każdej chwili możesz skorzystać ze stałej oferty marketingowej:

materialki

 

Materiały reklamowe

Foldery, ulotki, wizytówki – komplet materiałów zawierający wszystkie niezbędne informacje: zalety, korzyści, zasada działania, referencje. Doskonały sposób na przyciągnięcie rzeszy nowych klientów. Doskonałej jakości, pełno kolorowy druk na papierze kredowym. Atrakcyjna grafika przyciąga uwagę, perswazyjne hasła motywują klienta do kontaktu z recepcją.

Strona WWW

Profesjonalna strona www twojej firmy. Zawiera wszystkie niezbędne elementy konieczne do przekonania niezdecydowanych klientów. Kompletna strona gotowa pod klucz zawiera: wszystkie niezbędne informacje na temat oferty, profesjonalny wygląd, efektowną galerię, zakładkę z opiniami, blog firmowy, sekcję z promocjami, interaktywną mapkę lokalizacyjną, nieograniczoną liczbę podstron.

p6_img_1

marketing

Systemy marketingowe

Marketing na autopilocie! Niezwykle skuteczne systemy i aplikacje, które automatyzują procesy zdobywania i zatrzymywania klientów. Dzięki temu wyprzedzisz konkurencję i usprawnisz marketing w swojej firmie.

Kampanie ogólnopolskie

Systematycznie przeprowadzamy kampanie promocyjne w mediach ogólnopolskich. Publikacje w prasie kobiecej czy programy w popularnych stacjach telewizyjnych generują olbrzymie zainteresowanie w każdym salonie partnerskich w całym kraju.

tvn

 

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij formularz, aby umówić się na bezpłatną konsultację
podczas której ustalimy w jaki sposób najlepiej
wypromować Twój salon:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Przykłady salonów PowerSlim z całego świata