Marketing

Talon Programu Dietetycznego

Zamów
drukujdrukuj stronę więcej zdjęćwięcej zdjęć
Kupon do programu dietetycznego to łakomy kąsek na który połasi się każdy klient. To dodatkowy argument w sprzedaży pakietów zabiegowych. Kolorowe kupony, wielkości karty pocztowej pokryte są błyszcząca folią i stanowią formę oryginalnego gadżetu. Sam program dietetyczny jest bardzo pożądany przez klientów chcących uzyskać duże wyniki.

Program dietetyczny PowerSlim to dwa specjalne opracowane zbilansowane jadłospisy, a także szereg wiadomości z informacjami na temat zdrowego odchudzania. Ten program to również specjalny system motywacyjny. Stały kontakt buduje więź i motywuje do ciągłego korzystania z usług Twojego studia.

Wyciągnij ten kupon z szuflady kiedy klient będzie zastanawiał się na kupnem pakietu, a z pewnością szybciej podejmie pozytywną decyzję, a Ty sprzedasz znacznie więcej zabiegów.
Więcej zdjęć i plików 
 
  

2007 (C) PowerSlim | Powered by Quick.Cart                                                                                                                                                               Salony  partnerskie:   « zaloguj