Preparaty

PowerSlim - Aksamitna Skóra 1000 ml

Zamów
drukujdrukuj stronę
Preparat przeznaczony do zabiegów profesjonalnych. Zawiera skoncentrowane substancje aktywne, które należą do najskuteczniejszych w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej: algi focus, cynamon, imbir, bluszcz, kofeinę, AHA i witaminy.

"Aksamitna Skóra" - Niezwykle przyjemny zabieg skutecznie poprawiający kondycję i wygląd skóry. Redukuje tkankę tłuszczową i oznaki cellulitu, zmniejsza przebarwienia i odżywia skórę. Zabieg rozpoczynamy 10 minutowym rozgrzaniem ciała w PowerSlim Studio (moc 100%). Rozgrzanie w podczerwieni otwiera pory i przyspiesza krążenie krwi. Po rozgrzaniu nakładamy preparat w miejsca objęte cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej (uda, pośladki, brzuch, biodra). Można delikatnie owinąć ciało klientki folią. Przez około 30 minut krwionośne w atmosferze podczerwieni (moc 25-75%) substancje z okładu wchłaniane są przez rozszerzone naczynia. Na zakończenie zabiegu wykonujemy 15 minutowy masaż wpasowujący krem. Preparatu nie zmywamy – jeszcze przez kilka godzin wpływa zbawiennie na skórę.

Preparat stosuje się również przd ćwiczeniami w PowerSlim Active
 
  

2007 (C) PowerSlim | Powered by Quick.Cart                                                                                                                                                               Salony  partnerskie:   « zaloguj