Marketing

Wizytówka Podarunkowa Dziękuję

Wizytówka Podarunkowa Dziękuję

Prosty sposób na zapewnienie sobie większej ilości transakcji. Podziękuj klientom i zachęc ich do kolejnej wizyty.

Zamów
 

Marketing

Łapacz Klientów

Łapacz Klientów

Skutecznie zamienia przypadkowych odwiedzających Twoją stronę internetową w stałych klientów, którzy płacą za usługi w Twoim gabinecie!

Zamów
 

Preparaty

PowerSlim - Aksamitna Skóra 1000 ml

PowerSlim - Aksamitna Skóra 1000 ml

Preparat przeznaczony do zabiegów profesjonalnych. Zawiera skoncentrowane substancje aktywne, które należą do najskuteczniejszych w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej: algi focus, cynamon, imbir, bluszcz, kofeinę, AHA i witaminy.

Zamów
 

Preparaty

PowerSlim - Aksamitna Skóra 500 ml

PowerSlim - Aksamitna Skóra 500 ml

Zarabiaj na preparatach PowerSlim! Mniejsze opakowania idelne do odsprzedaży klientom, doskonale przedłużają efekt zabiegów. Większe efekty to większe zadowolenie klientów a dla Państwa dodatkowy zysk! Do preparatów dostępne są profesjonalne ulotki reklamujące preparaty oraz dokładnie wyjasniające sposób użycia.

Zamów
 

Marketing

Program Dietetyczny

Program Dietetyczny

Program dietetyczny PowerSlim to dwa specjalne opracowane zbilansowane jadłospisy, a także szereg wiadomości z informacjami na temat zdrowego odchudzania. Ten program to również specjalny system motywacyjny. Stały kontakt buduje więź i motywuje do ciągłego korzystania z usług Twojego studia.

Zamów
 

Marketing

Talon Programu Dietetycznego

Talon Programu Dietetycznego

Wyciągnij ten kupon z szuflady kiedy klient będzie zastanawiał się na kupnem pakietu, a z pewnością szybciej podejmie pozytywną decyzję, a Ty sprzedasz znacznie więcej zabiegów.

Zamów
 

Marketing

Ulotka PowerSlim Active

Ulotka PowerSlim Active

Ulotka reklamowa dla posiadaczy urządzenia PowerSlim Active. Doskonały sposób na przyciągnięcie rzeszy nowych klientów. Doskonałej jakości, pełnokolorowy druk na papierze kredowym. Atrakcyjna grafika przyciąga uwage, perswazyjne hasła motywują klienta do kontaktu z recepcją. Nakład 5 tys. szt. pozwoli na szeroką dystrybucję w dłuższym okresie.

Zamów
 

Marketing

Folder PowerSlim

Folder PowerSlim

Wszystkie niezbędne informacje na jednej karcie: zalety, korzyści, zasada działania, referencje... Daj to każdemu, kto przekroczy próg Twojego salonu, a znajdzie tam odpowiedzi na swoje pytania i w mig z sceptyka zmieni się w oddanego klienta.

Zamów
 

Marketing

Karnety

Karnety

Wysokiej jakości karnety dla klientów kupujących pakiety zabiegów. Ułatwiają sprzedaż i kontrolę realizacji poszczególnych sesji. Drukowane w pełnym kolorze na wysokiej jakości papierze kredowym składanym na dwie części. Możliwość umieszczenia Państwa danych teleadresowych na wewnętrznej oraz tylnej stronie karnetu.

Zamów
 

Marketing

Nowe foldery z Magdą

Nowe foldery z Magdą

Nic tak nie przekonuje jak autentyczna historia zwykłej osoby. Dlatego tez wydaliśmy nowe foldery z historia Magdy, która schudła 18 kg dzięki zabiegom PowerSlim. Teraz możesz korzystać z tego przykładu, aby skutecznie przekonywać swoich niedowiarków. Każdy, kto przeczyta ten folder nabierze ochoty na powielenie sukcesu Magdy. Wiarygodności dodaje odwołanie i klatka z programu „Dzień Dobry TVN”. Zamówiony przez Ciebie folder zostanie dostosowany do Twoich potrzeb – na drugiej stronie wydrukujemy tylko Twoje dane teleadresowe.

Zamów
 
Stron: 1 2 Następna »
 
  

2007 (C) PowerSlim | Powered by Quick.Cart                                                                                                                                                               Salony  partnerskie:   « zaloguj