Wellness Studio

PowerSlim Studio

Cały ośrodek wellness w jednym urządzeniu. Idealne rozwiązanie dla ośrodków spa, hoteli i gabinetów kosmetycznych.

czytaj dalejPowerSlim Medico

PowerSlim Medico

Profesjonalne łóżko do masażu i rehabilitacji z funkcją podczerwienii i jonizacji. Gwarantuje wysokie efekty zabiegów rehabilitacyjnych i kosmetycznych, a także poprawia jakość i efektywność wszelkich masaży.

czytaj dalejPowerslim Active

Powerslim Active

Rewolucyjne rozwiązanie dla osób szukających szybkich efektów w wyszczuplaniu i likwidacji cellulitu. Połączenie naturalnego ruchu i działania podczerwieni z jonizacją gwarantuje szybszy metabolizm i mniejsze zmęczenie organizmu.

czytaj dalejPowerslim Active

PowerSlim Gym

Pierwsze urządzenie dostosowane do współpracy z profesjonalnym sprzętem fitness. Może współpracować z każdym urządzeniem: bieżnią, steperem, rowerem, wibrą itd. Maksymalnie zwiększona moc podczerwieni i jonizacji. Urządzenie wykorzystywane przez zawodowych sportowców.

Specjalna cena: 9 900 zł + 23% Vat

czytaj dalejPowerSlim Fitness

PowerSlim Fitness

Przenośne, kompaktowe urządzenie, które pozwala na wykorzystanie dobrodziejstw podczerwieni i jonizacji podczas wielu ćwiczeń sportowych i fitnessowych.

Cena: 7 500 zł + 23% Vat

czytaj dalejPediSlim - fotel do pedicure

PediSlim

Wygodny, estetyczny i funkcjonalny fotel do pedicure.

Cena: 4 900 zł + 23% Vat

czytaj dalej

2007 (C) PowerSlim                                                                                                                     Gabinety partnerskie:   « zaloguj               english version:

English