"PowerSlim Studio to hit dla tych, którzy mają zastrzeżenia do swojej figury. Pół godziny równa się do 2000 kcal mniej! A zabieg to nie wysiłek, tylko relaks."
Maria Szczepańska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"A teraz wyobraźmy sobie, że odpoczywamy przed telewizorem, jest nam ciepło jak na plaży, a nogi same chudną... To nie sen, tylko zabieg PowerSlim! ." 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Ostatnio w gabinetach kosmetycznych prawdziwą furorę robią urządzenia PowerSlim...  W trakcie seansu można stracić do 3 cm w obwodzie!" 

 

 

PowerSlim to dwa urządzenia "Studio" i "Active" oraz koncept specjalnych zabiegów.

Lubisz ruch? 

Wybierz PowerSlim Active!

PowerSlim Active to propozycja dla aktywnych. Jeśli twierdzisz, że bez ruchu nie schudniesz to ćwicz ale... z turbodoładowaniem! Możesz maksymalnie przyspieszyć i spotęgować efekt ćwiczeń aerobowych ćwicząc w atmosferze podczerwieni i jonizacji! Dosyć czekania na efekty! Maksymalne wspomaganie wyszczuplania i natychmiastowe rezultaty. Opatentowana metoda synergii podczerwieni, jonizacji i ruchu jest najlepszym sposobem zrzucania zbędnych kilogramów.

Błyskawiczne rozgrzanie!
W normalnym treningu potrzebujesz 30 minut na rozgrzewkę.                  W PowerSlim Active spalanie kalorii następuje już po 3 minutach!

Podczerwień błyskawicznie rozgrzewa tkanki i mięśnie, wzmaga krążenie i metabolizm. Jonizacja dotlenia komórki i poprawia kondycję. Profesjonalny crosstreiner ćwiczy wszystkie niezbędne partie mięśni w optymalny sposób.

Ćwiczenia są bardzo efektywne, szybsze rozgrzanie i zwiększony metabolizm sprawia, że efekty są kilkaset razy większe od uzyskanych podczas tradycyjnych form ćwiczeń.

Urządzenie pozwala na bezpośredni pomiar tętna i wybór jednego z pośród kilku programów treningowych. Czas ćwiczeń umila telewizja i dvd.

PowerSlim Active to doskonała alternatywa dla urządzeń Vacu Well i Vacu Line. Ćwiczenia w PowerSlim Active są bardzo przyjemne, a działanie podczerwieni i jonizacji daje dodatkowe ogromne efekty w pozbywaniu się zbędnych kilogramów.

Jak ćwiczyć?
Do ćwiczeń należy ubrać strój maksymalnie odkrywający ciało, w szczególności nogi, brzuch, plecy i pośladki. Bezpośrednia ekspozycja ciała na podczerwień zwiększa siłę oddziaływania i skuteczność. Dobre będą krótkie spodenki i body, a idealnym rozwiązaniem to strój kąpielowy lub sama bielizna.

Podczas ćwiczeń staramy się utrzymać stałe i równe tempo marszu z umiarkowanym obciążeniem. Intensywność podobnie jak podczas szybkiego, żwawego marszu lub lekkiego joggingu. Osoby bardziej zaawansowane mogą zwiększać obciążenie i wysiłek.

Należy pamiętać o uzupełnianiu wody. Najlepiej podczas jednej sesji wypijać pół litra wody mineralnej niegazowanej.

Jeszcze większe efekty!
Bezpośrednio przed ćwiczeniem zalecamy nałożyć na ciało preparat PowerSlim, wzmocni to efekt wygładzenia skóry, likwidacji cellulitu i wyszczuplania.

Więcej o preparatch...

 

Siła oddziaływania preparatu tkwi w odpowiednio dobranych składnikach. Dobraliśmy najlepsze substancje aktywne, które należą do najskuteczniejszych w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Specjalna receptura pozwala na maksymalne wchłanianie składników aktywnych z wykorzystaniem oddziaływania podczerwienii i jonizacji. Efekt jest błyskawiczny - juz po pierwszym zabiegu skóra staje się gładka i aksamitna w dotyku!

 

Najlepsze efekty uzyskuje się stosując preparat bezpośrednio podczas ćwiczeń w PowerSlim Active oraz jako składnik zabiegów na ciało w PowerSlim Studio.

Wolisz słodko leniuchować? 

PowerSlim Studio jest dla Ciebie!

PowerSlim Studio to prawdziwa maszyna czasu - odmładza, a do tego wyszczupla i wspaniale relaksuje. To nowoczesne urządzenie wellness z wygodnym łóżkiem, muzyką i telewizją. Wystarczy że położysz się wygodnie i... to wystarczy! Podczerwiń i jonizacja zaczną swoją pracę nad Twoją smukłą sylwetką i pięknym ciałem. Dopełnieniem są specjalne zabiegi, które wykonuje kosmetyczka.

 urządzenie power slim studio

Specjalnie opracowane koncepcje zabiegów

Opracowaliśmy zestaw bardzo skutecznych i przyjemnych zabiegów, które pozwalają na pozbycie się zbędnych centymetrów w obwodzie, oznak cellulitu i uczucia zmęczenia. Zabiegi odchudzające, zabiegi wyszczuplające, zabiegi na cellulit, zabiegi relaksacyjne.
  1. Piękne Ciało w 2 tygodnie - intensywny program odnowy ciała.
  2. Płaski brzuch dla każdego - skuteczne wyszczuplanie.
  3. Aksamitna skóra - poprawa wyglądu skóry, redukcja cellulitu.
  4. Gorące masaże - najlepsze i najprzyjemniejsze masaże.
  5. Seventh Heaven - 100 minut relaksu duszy i ciała.
  6. Rajska Wyspa - niezapomniany relaks i dawka hormonu szczęścia.
  7. Najwygodniejsza sauna na świecie - zdrowotne działanie podczerwieni.

      
PowerSlim Studio w Instytucie Piękna Essenca w Warszawie (kliknij aby powiększyć).

 

Potwierdzona skuteczność

Przez ponad dwa lata przetestowaliśmy nasze zabiegi na przeszło 1000 osób. Prowadzone pomiary i badania potwierdziły wysoką skuteczność metody w zakresie redukcji obwodu ciała, likwidacji cellulitu, poprawy wyglądu skóry i relaksu.

      
PowerSlim Studio w Instytucie Kosmetyki Ciała AldaSpa w Łomiankach             (kliknij aby powiększyć).

Zabiegi PowerSlim Studio:

Piękne Ciało w 2 tygodnie

Czy to możliwe, aby wciągu zaledwie dwóch tygodni stracić nawet kilkanaście cm w obwodzie ciała i uzyskać piękną, jedwabistą skórę? Czy to możliwe, aby taki efekt można było uzyskać bez wysiłku, za to w komfortowych i wygodnych warunkach? Zapewne powiesz, że nie, jednak dzięki urządzeniu „PowerSlim Studio”, takie efekty są jak najbardziej realne.

„PowerSlim Studio” wykorzystuje w swoim działaniu promienie podczerwone idealnie dopasowane do właściwości ludzkiej skóry, które w połączeniu z jonizacją wzmagającą dotlenienie skóry, co zbawiennie wpływa na nasz organizm skórę i smukłą linię.

Metoda powstała w wyniku badań i obserwacji, z których jasno wynika, iż ponad 80% klientów pragnie dużych efektów bez konieczności prowadzenia uciążliwych ćwiczeń, czy to ze względów zdrowotnych czy też z lenistwa.

Wykonywane pomiary przed zabiegiem oraz po jego zakończeniu nie dają cienia wątpliwości o skuteczności metody. Do 3 cm utraty w obwodzie ciała po jednym zabiegu i nawet do 18 cm po serii kilkunastu sesji przekonuje najbardziej sceptycznych.

Na program "Piękne Ciało w 2 tygodnie” składają się sesje elektrostymulacji tkanki tłuszczowej i mięśni przeplatane zabiegi z guamem i okładami imbirowo-cynamonowymi zakończone masażem antycellulitowym.

Głębokie ciepło, które wnika w ciało, powoduje intensywne procesy metaboliczne i regeneracyjne. Już po 20 minutach przebywania w atmosferze ODPOWIEDNICH promieni podczerwonych czujemy się zrelaksowani i przepełnieni energią, a nasza skóra nabiera zdrowego wyglądu.

Efekty: smukła linia i piękna jedwabista skóra już po dwóch tygodniach!.

Płaski brzuch da każdego

Połączenie podczerwieni i jonizacji ze stymulacją elektroprądami daje zaskakujące efekty w odchudzaniu i kształtowaniu sylwetki. Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne. W takich warunkach przesuwanie molekuł przez prądy elektrostymulacji następuje o wiele intensywniej. Rozgrzane i rozbite cząsteczki tkanki tłuszczowej lub cellulitu są szybciej i dokładniej usuwane i transportowane przez rozszerzone naczynia krwionośne.

Dzięki temu możemy pozbywać się zbędnych centymetrów tam gdzie sobie tego życzymy bez rozbudowy tkanki mięśniowej.

UWAGA – zabieg polecany także dla Panów, którzy już nie muszą martwic się o sposób na zgubienie wiecznej „oponki”!

Efekty: nawet do 18 cm utraty w obwodzie ciała.


Aksamitna skóra

Kilkuminutowe rozgrzanie w podczerwieni otwiera pory i przyspiesza krążenie krwi. Nakładana wówczas maska cynamonowo-imbirowa zostaje doskonale wchłaniana, a jej oddziaływanie na skórę jest bardzo efektywne.

Dzięki podczerwieni i jonizacji organizm łatwiej przyswaja tlen, który poprawia ukrwienie i kolor skóry. Wskutek szybszego krążenia krwi skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki - skóra staje się jędrna i gładka.

Efekty: poprawa wyglądu skóry już po pierwszym zabiegu, piękna gładka skóra bez oznak celulitu po kilku zabiegach.

zabiegi odchudzające

 

Gorące masaże

Dobry masaż można wykonać jedynie na rozluźniony ciele. Rozgrzanie w podczerwieni doskonale przygotowuje ciało do masażu - rozgrzewa i rozluźnia tkanki, relaksuje, wzmaga krążenie i przekrwienie. Olejki eteryczne pod wpływem ciepła uwalniają całą swoją bogatą gamę zapachową. Masaż jest bardzo przyjemny i efektywny. Po masażu pozostajemy w błogim działaniu ciepła jeszcze przez 10 minut.

Efekty: zupełne rozluźnienie, doskonały masaż, relaks i przypływ energii.


Seventh Heaven

Czyli niebiański masaż - 100 minut  relaksu duszy i ciała. To prawdziwy przebój w naszych gabinetach!  Wspaniały masaż dla wszystkich zapracowanych, kobiet i mężczyzn. Masażowi towarzyszy światłoterapia i muzykoterapia. W atmosferze podczerwieni i zjonizowanego powietrza rozgrzewamy i rozluźniamy ciało, które tak przygotowane doskonale poddaje się dłoniom masażystki.

Masaż zaczynamy od refleksoterapii stóp. Odprężenie całego ciała następuje w wyniku uciskania receptorów rozmieszczonych na naszych stopach. Następnie masujemy całe ciało, z użyciem kremów i olejków, które rozgrzane podczerwienią ujawniają całą swoją bogatą gamę zapachową. Po masażu ciała wykonujemy masaż głowy i twarzy.

Efekty: Głębokie ciepło doskonale wpływa na mięsnie i tkanki podskórne, powoduje ich przekrwienie i zmniejszenie napięcia. Wstępne wygrzanie przed masażem sprawia, że wykonywany masaż jest o wiele bardziej efektywny.

Rajska Wyspa

Relaks to harmonijne rozbudzanie zmysłów i uzyskanie stanu równowagi psychicznej. W PowerSlim Studio stan wysokiego rozluźnienia osiągamy stymulując zmysły wzroku, słuchu, zapachu i czucia.

Głębokie wygrzanie rozluźnia mięśnie i daje poczucie bezpieczeństwa. Rozgrzane olejki eteryczne działają na nasz węch. Światło i muzyka wprowadzają w stan uspokojenia, a odpowiednie obrazy wyświetlane na panelu LCD stymulują nasz mózg, co razem prowadzi do zwiększonej produkcji endorfin - czyli HORMONU SZCZĘŚCIA. Nawet w pochmurny i zimny dzień poczujesz się jak na zalanej słońcem plaży...

Efekty: zupełne rozluźnienie, wzmożona produkcja endorfin, przypływ energii i chęci do życia.

Najwygodniejsza sauna na świecie

Najwygodniejsza sauna Infrared! Nigdy dotąd korzystanie z sauny nie było tak komfortowe. Wygodne łóżko, muzyka, telewizja - tego nie znajdziesz w żadnej innej saunie. Dodatkowo otwarta przestrzeń i przepływ powietrza wpływają na niezwykłą przyjemność . 

Efekty: oczyszczenie ciała z toksyn, duża produkcja potu a zatem i spadek wagi..

 

 

2007 (C) PowerSlim                                                                                                                     Gabinety partnerskie:   « zaloguj               english version:

English